☰ Menu
Zespół Obsługi Ekonomiczno Administracyjnej Przedszkoli Miejskich

Środa 22.01.2020

zaawansowane

Rejestr zarządzeń Dyrektora - 2018

Rejestr zarządzeń

Zarządzenie nr 1/18 z dnia 26.02.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie wprowadzenia zasad (polityki) rachunkowości w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich
Zarządzenie nr 2/18 z dnia 26.02.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie wprowadzenia zasad (polityki) rachunkowości w jednostkach obsługiwanych (Przedszkola Miejskie)
Zarządzenie nr 3/18 z dnia 09.03.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie Powołania Komisji Socjalnej Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Zarządzenie nr 4/18 z dnia 09.03.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie publikacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej przedszkoli Miejskich w Koszalinie informacji o wykorzystaniu środków finansowych z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
Zarządzenie nr 5/18 z dnia 02.10.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie powołania Komisji Przetargowej i ustalenia regulaminu jej pracy w Zespole Obsługi Ekonomiczno Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie.
Zarządzenie nr 6/18 z dnia 10.10.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie zapewnienia pracownikowi pokrycia kosztów zakupu okularów korygujących wzrok, przeznaczonych do pracy przy monitorze komputerowym w Zespole Obsługi Ekonomiczno Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie.
Zarządzenie nr 7/18 z dnia 19.11.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie powołania Komisji Przetargowej i ustalenia regulaminu jej pracy w Zespole Obsługi Ekonomiczno Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie.
Zarządzenie nr 8/18 z dnia 20.11.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie wprowadzenia Polityki ochrony danych osobowych oraz Instrukcji zarządzania systemem informatycznym służącym        do przetwarzania danych osobowych w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie.
Zarządzenie nr 9/18 z dnia 10.12.2018 r. Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli Miejskich w Koszalinie w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji.

 


 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X